Tel
+90 312 419 05 51/ +90 312 419 05 52
Adres
Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi 8. Blok No: 252 Macunköy Yenimalle/ANKARA
Facebookinstagram

Çubuk Turşu Diyarı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çubuk Turşu Diyarı

Çubuk Turşu Diyarı

Kaliteli Çubuk Turşuları Ankara’da Satılıyor!

Çubuk turşu diyarı olarak bilinen Ankara’da hizmet veren firmamız aracılığı ile çubuk turşulara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Turşulara çubuk isminin verilmesinin nedeni Ankara olup Ankara’nın çubuk ilçesinde üretilen turşulara bu isim verilmektedir. Organik tarımdan yapılan gıdalar ile oluşturduğumuz turşularımızın ithalat ve ihracatlarını gerçekleştiriyoruz. Yöresel lezzetlerimizi uluslararası platformlarda tanıyor ve sipariş doğrultusunda satışlarını yapıyoruz. Çıtır çıtır çubuk turşu üretimlerimiz son derece dikkat çekmekte olup Ankara’daki firmamızın birçok müşterisi bulunmaktadır. Özellikle biber, lahana ve salatalık turşularımızın ithalat ve ihracatları büyük bir derecede artmıştır.

Çubuk Turşu Nedir?

Hasega Gıda olarak çubuk turşu üretimi ve satışı yapmaktayız. Müşteri odaklı çalışan bir gıda firması olarak müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet garantisi vermekteyiz. Sunduğumuz her bir gıdanın sertifikası bulunmakta olup bu sertifikalar ışığında kaliteli ve profesyonel bir işçilik ortaya çıkarmaktayız. Ekolojik döngüyü destekleyerek gerek ev yapımı gerek ise de firmamız tarafından hazırlanan özel çubuk turşularının tadına bakabilir ve diledikleri kadar satın alabilirler. Ankara’da satışı en çok yapılan turşu çeşidi olan çubuk turşuların büyük bir önemi bulunmakta olup yerel ve yöresel bir lezzet olduğu için Türkiye başta olmak üzere birçok ülke tarafından da ilgi görmekteyiz. Her zevke ve damak tadına uygun üretimi ve satışını yaptığımız çubuk turşular Türkiye’de büyük bir ilgi ile karşılaşmaktadır. Acı biber turşusu, biber turşusu, süs biberi turşusu, jalapeno turşusu ve salatalık turşusu gibi birçok farklı gıdanın organik turşusunu yapmaktayız.

Organik Turşu Nedir?

Organik turşular insan sağlığı için çok önemli bir besin olup içlerindeki vitaminleri kaybetmemeleri amacı ile sıklıkla tercih edilmesi gerekmektedir. Turşuların insan sağlığı için büyük yararları bulunmakta olup bu yararları nedeni ile düzenli olarak tüketilmeleri gerekmektedir. Organik turşular ise organik tarım ile elde edilen biber, salatalık, acur, jalapeno gibi birçok farklı üründen elde edilen turşulara verilen isimdir. Organik tarım destekli olan turşularımız çevreye ve doğaya zarar vermeden üretilmekte olup büyük bir titizlik ile hazırlanmaktadır. Çubuk turşu diyarı firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi talebinde bulunabilir ve sipariş verebilirsiniz.

 

23 51
© HaSeGa. 2018 tüm hakları saklıdır.