Tel
+90 312 419 05 51/ +90 312 419 05 52
Adres
Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi 8. Blok No: 252 Macunköy Yenimalle/ANKARA
Facebookinstagram

Çubuk Turşusu En İyisi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çubuk Turşusu En İyisi

Çubuk Turşusu En İyisi

Çubuk Turşusunun Faydaları ve Özellikleri

Ankara’nın Çubuk ilçesinden dolayı bu isim ile adlandırılan çubuk turşuların en iyisi firmamızda yer almaktadır. Çubuk turşu üretimini organik yöntemler ile yaparken aynı zamanda müşteri odaklı çalışmalarımıza da devam etmekteyiz. Firma olarak Ankara’da hizmet vermemize rağmen yurt içinde ve yurt dışında birçok bölgeye ithalat ve ihracat yapmaktayız. Firmamızda çalışmakta olan her bir personel alanında uzman ve tecrübeli kişilerden seçilmektedir. Firma olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel siparişler almanın yanı sıra turşu ve kuru gıda satışları da yapmaktayız. Hasega Gıda olarak firmamızda üretilen ve satışı yapılan her bir gıdanın sertifikası bulunmakta olup organik tarım yöntemleri ile yetiştirilmektedir.

Çubuk Turşusunun Faydaları

Çubuk turşular insan sağlığı için oldukça önemli bir besin niteliği taşımaktadır. Organik tarım ile yetiştirdiğimiz ürünlerimizi özel kavanozlar ile müşterilerimize servis etmekteyiz. Firmamızda satışı yapılan her bir turşu tamamıyla el yapımı olup kimyasal maddelerden uzak durulmaktadır. Müşterilerimizin sağlıklı gıda tüketmelerini son derece önemsiyor ve bu sebep ile en temiz ve organik gıdaları turşu yapımında kullanıyoruz. Turşuların birçok faydası bulunmakta olup uzman hekimler tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. Bu faydaları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Diyabete iyi gelir.
  • Tansiyonu dengeler.
  • Sindirim problemlerini giderir.
  • Ödem attırır.
  • Vücuttaki su oranını arttırır.
  • Kan akışını düzenler.
  • Özellikle spor yapan kimselerde sık sık meydana gelen krampları azaltır.

Ankara Çubuk Turşusu

Ankara’da bulunan firmamızın yaptığı çubuk turşu satışları sadece Türkiye’ye değil yurt dışına da yapılmakta olup yöresel lezzetlerimizin birçok ülkeye yayılmasını hedeflemekteyiz. Hasega Gıda olarak organik gıdaları destekliyor ve sürdürülebilir bir tarım alanı yaratmayı hedefliyoruz. Birçok hatalığa iyi gelen çubuk turşular özellikle kanser hastaları ve sporcular tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Kilo vermek isteyenler tarafından da sıklıkla tercih edilen çubuk turşularımız Türkiye’nin birçok yerine satılmaktadır. Yüksek gıda kalitesi ile hareket eden firmamız ayrıca alanında en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunan firmalar arasında bulunmaktadır. Çubuk turşusu en iyisi Ankara’da bulunmakta olup çubuk turşusu satın almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

23 51
© HaSeGa. 2018 tüm hakları saklıdır.