Tel
+90 312 419 05 51/ +90 312 419 05 52
Adres
Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi 8. Blok No: 252 Macunköy Yenimalle/ANKARA
Facebookinstagram

Doğal Çubuk Turşusu

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Doğal Çubuk Turşusu

Doğal Çubuk Turşusu

Doğal Çubuk Turşusunun Farkı Nedir?

Doğal çubuk turşusu inorganik turşulara göre daha verimli olup sağlığa daha çok etki etmektedir. Bu neden ile de ev yapımı ve doğal çubuk turşuların tercih edilmesi gerekmektedir. Çubuk turşuları doğal olduğu takdirde alınan tat bile daha farklı olacak ve gerçek faydaları ile karşılaşılacaktır. İnorganik yöntemler ile yapılan tarımsal çalışmalardan elde edilen besinlerin tercih edilmesi insan vücuduna zararlı maddelerin girmesi anlamına gelmektedir. Müşteri sağlığını son derece önemseyen bir firma olarak müşterilerimizin sağlıklı gıdalar ile beslenmelerine özen göstermekteyiz. Doğal çubuk turşularımız tamamıyla yerel çiftçilerin üretimi olan gıdalardan yapılmakta olup ev yapımı turşulardır. Ankara’da faaliyet gösteren firmamızın turşularının bu kadar farklı ve leziz olmasının bir diğer nedeni de ev yapımı turşuların organik olmasına gösterdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır.

Organik Gıdalar ve Çubuk Turşu

Organik gıdalardan yapılan çubuk turşulardan alınan verim daha fazla olmaktadır. Mineral ve vitaminlerini koruyan gıdalar turşu haline getirildiği zaman herhangi bir vitamin kaybı yaşamamaktadır. Ancak inorganik tarımdan elde edilen gıdalar, uygulanan kimyasallar ve hormonlar nedeni ile yetişme aşamasında vitaminlerinin yüzde 80’ini kaybetmektedir. Bu neden ile de inorganik gıdalardan yapılan turşular faydalı olmamakta, insan sağlığını kötü etkilemekte ve tatları gerçeği yansıtmamaktadır. Ancak organik tarım ile yetiştirilen lahana, salatalık, acur ve biber gibi birçok gıdanın turşusu yapıldığı zaman gerçek tat alınmakta ve insan sağlığına olan etkisi görülebilmektedir. Hasega Gıda olarak organik tarıma son derece önem veriyoruz ve sertifikalı olan gıdalarımız ile doğal çubuk turşusu yetiştirmeye müşterilerimiz için devam ediyoruz.

Hasega Gıda ve Organik Turşular

Hasega Gıda olarak Ankara’da hizmet vermekte olan bir firmayız ve sektörde kurulduğumuz günden beri profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışımız ile hareket etmekteyiz. Her ne kadar Ankara’da kurulan bir firma olsak da ulusal ve uluslararası düzeyde birçok farklı ülke ile birlikte çalışıyor ve Hasega Gıda olarak çubuk turşuların yaygınlaştırma çalışmalarını yürütüyoruz. Doğal çubuk turşusu üretimimiz son derece kaliteli olup uzun zamandır bu alanda profesyonel olarak çalışmaktayız.

 

23 51
© HaSeGa. 2018 tüm hakları saklıdır.