Tel
+90 312 419 05 51/ +90 312 419 05 52
Adres
Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi 8. Blok No: 252 Macunköy Yenimalle/ANKARA
Facebookinstagram

En Güvenilir Çubuk Turşu İmalatçıları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
En Güvenilir Çubuk Turşu İmalatçıları

En Güvenilir Çubuk Turşu İmalatçıları

En Güvenilir Çubuk Turşu İmalatçıları

Gönül rahatlığıyla yenilebilecek turşuların satın alınabilmesi için güvenilir çubuk turşu imalatçılarının tercih edilmesi gerekir. Bunlardan bir tanesi de Hasega Gıda’dır. İnsan sağlığına oldukça önem veren firmamız en doğal turşuları müşterilerine sunabilmek için büyük çaba göstermektedir. Şirketimizin bu titizliği de rakip firmalardan farklı bir konumda yer almasını sağlamıştır.

Turşu denilince aklı ilk olarak Ankara’nın Çubuk ilçesi gelir. Ülkemizde turşu bu ilçe ile özdeşleşmiştir. Bu turşuların meşhur olmasından sonra da pek çok kişi turşuları çubuk turşusu adı ile satmaya başladı. Ancak piyasada bulunan çubuk turşularının birçoğu gerçek çubuk turşuları değildir.

Gerçek çubuk turşularında kullanılan salatalıklar Çubuk ilçesinde doğal kuyu suları ile yetiştirilirler. Bu da salatalıkların ekstra lezzetli olmasını sağlar. Bunun yanı sıra turşu suyu hazırlanırken kullanılan limon ve sirkeler de tamamen organik ürünlerdir. Bu gibi önemli noktalar Çubuk turşularının ününün ülke sınırlarını aşıp dünyaya yayılmasını sağlıyor.

Çubuk Turşusu Çeşitleri

Turşuların en bilineni salatalık ile yapılandır. Salatalık turşusundan sonra en çok tercih edilen bir diğer turşu ise lahanadır. Bunun yanı sıra biber turşuları da pek çok kişinin favorilerindendir. Ancak ülkemizde oldukça sevilen turşular birçok farklı sebze ile yapılamakta. Bu turşu çeşitlerinden bazıları şunlardır:

  • Fasulye turşusu,
  • Domates turşusu,
  • Havuç turşusu,
  • Sarımsak turşusu.

Sarımsaklar lezzet vermesi için birçok turşunun içerisine konur. Ancak bunun yanı sıra yalnızca sarımsaktan oluşan bir turşu da kurulabilir. Sarımsak turşusu da diğer turşuların içerisinde en sağlıklı olanlardan bir tanesidir.

Eskiden pek çok kişi turşularını evde kendileri hazırlardı. Ancak günümüzün yoğun çalışma temposu böyle bir şeye vakit ayırmayı imkansız hale getiriyor. Bundan dolayı da birçok kişi hazır turşular satın alıyor.

Çubuk turşusu alabilmek için güvenilir bir firma bulunması gereklidir. Bunun için de gösterilebilecek adres Hasega Gıda’dır. Firmamız farklı çeşitlerde çubuk turşularını müşterilerine sunmakta. Yalnızca doğal ürünlerin satışını yapan firmamız turşu satın alabilmek için de birçok kişinin tercihidir. Aynı zamanda çubuk turşu imalatçılarından da olan şirketimiz alanında önemli bir konumda yer almaktadır.

 

 

 

23 51
© HaSeGa. 2018 tüm hakları saklıdır.