Tel
+90 312 419 05 51/ +90 312 419 05 52
Adres
Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi 8. Blok No: 252 Macunköy Yenimalle/ANKARA
Facebookinstagram

Çubuk Turşusu Nereden Satın Alınabilir

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çubuk Turşusu Nereden Satın Alınabilir

Çubuk Turşusu Nereden Satın Alınabilir

Çubuk Turşusu Nereden Satın Alınabilir?

Gerçek bir Çubuk turşusu yiyebilmek için gimat Çubuk turşusu firmaları arasında yer alan Hasega Gıda’ya başvurulabilir. Firmamız Çubuk’ta yetişmiş özel sebzeler ile titizlikle hazırlanmış olan turşuları müşterilerine sunmakta. İthalat ve ihracat sektöründe önemli bir konuma sahip olan şirketimiz deneyimli kadrosu ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışıyor.

Firmamız yalnızca salatalık turşusu sunmuyor. Bunların yanı sıra şirketimiz aracılığıyla alınabilecek turşular şunladır:

  • Lahana turşusu,
  • Süs biberi turşusu,
  • Acı biber turşusu,
  • Jalapeno turşusu.

Turşunun Faydaları

Turşu yalnızca tadı lezzetli olan bir yiyecek değildir. Türk sofralarının en vazgeçilmezlerinden birisi olan turşuların sağlık açısından da çok fazla faydası vardır. Örneğin içerisinde sirke bulundurmasından dolayı turşuların mideyi rahatsız ettiğini düşünülebilir. Ancak özellikle turşu suyu mideyi rahatlatmakta ve bulantıyı kesmektedir. Fakat yine de mide rahatsızlığı olan hastaların turşuyu yerken dikkatli olması gerekir.

Turşu doğal bir antibiyotik olarak da ifade edilir. İçerisinde probiyotik barındıran turşular bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Bundan dolayı da grip, nezle ya da soğuk algınlığı gibi hastalıkların tedavisi için birebirdir.

Turşu ve turşu suyu sporculara da sıklıkla tavsiye edilir. Turşu suyu vücuttaki su dengesinin korunmasını sağlar. Bu yüzden fazla su kaybının yaşanacağı sporları yapan kişiler turşu sularını içerler. Ayrıca yaşanan kramp ya da kas ağrısı gibi sorunların tedavisi için de turşu birebirdir.

Gerçek Çubuk Turşusunu Nereden Bulabilirim?

Bu turşular Çubuk’ta yapılır. Ancak Çubuk turşusu yiyebilmek için de Çubuk’a gitmeye gerek yoktur. Hasega Gıda ile bu Çubuk turşuların satın alınabilmesi mümkündür. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız Çubuk’a gitme gereğini ortadan kaldırarak müşterilerine gerçek bir çubuk turşusu yiyebilme imkanı sunuyor.

Turşunun en sağlıklısı evde hazırlanandır. Ancak herkesin çubuk hazırlama imkanı olmayabilir. Ayrıca evde yapılan her turşu da Çubuk turşusunun yerini tutmayabilir. Bu gibi durumlarda sağlıklı ve lezzetli Çubuk turşusu yiyebilmek için yapılması gereken şey firmamız ile iletişime geçilmesidir. Gimat çubuk turşusu firmalarından birisi olan şirketimiz en doğal Çubuk turşularının satışını yapmaktadır.

 

23 51
© HaSeGa. 2018 tüm hakları saklıdır.