Tel
+90 312 419 05 51/ +90 312 419 05 52
Adres
Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi 8. Blok No: 252 Macunköy Yenimalle/ANKARA
Facebookinstagram

Çubuk Turşusu Toptan Nasıl Sipariş Edilir

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çubuk Turşusu Toptan Nasıl Sipariş Edilir

Çubuk Turşusu Toptan Nasıl Sipariş Edilir

Çubuk Turşusu Toptan Nasıl Sipariş Edilir?

Çubuk turşusu toptan sipariş etmek için, kişiler kaliteli ve güvenli bir firma arayışı içindedirler. Çubuk turşusunun toptan alınıyor olması, kişiler için daha mantıklı bir seçenek olacaktır çünkü toptan satın alınan ürünler, daha ekonomik olmaktadır. Turşuların siparişlerini, firmamız aracılığıyla verebilirsiniz. Fakat elbette, toptan satın alınsa bile bu turşuların satışını yapmak için izin alınması gerektiği durumu göz ardı edilmemelidir. Hasega Gıda toptan Çubuk turşusu siparişlerini yapabileceğiniz güvenli ve hızlı bir firmadır. Firmamız insan sağlığına dikkat eder ve ürünler sağlık bakanlığı onaylıdır.

Çubuk Turşusu Özellikleri

Çubuk turşusunu önemli kılan en büyük özellik, Ankara’da turşu festivalleri yapılmasıdır. Bu şekilde Çubuk turşusu adını daha çok duyurmayı başarmıştır. Çubuk turşusunun ikinci ve daha önemli özelliği, kullanılan malzemenin kalitesidir. Bir turşu yapılırken kullanılan malzeme, çürük ve iyi temizlenmemiş ürünlerden oluşuyorsa, her ne kadar asidik fermantasyona ulaşsa da turşunun lezzeti yerinde olmayacaktır. Bu nedenle Çubuk turşusu kaliteli malzeme kullanımıyla öne geçer. Turşunun yapımında kullanılan malzemeler, aynı zamanda Çubuk’ta üretilen organik sebzeler ve meyvelerdir. Bir gıdanın organik olması, kişilerin de takdir edeceği üzere günümüzde kolay bulunmayan bir özelliktir. Çubuk turşusu üreticilerinin, tamamen taze ve mevsimsel ürünler kullanmaları, turşuların diğerlerinden çok daha öne geçmesini ve bir ülke markası haline dönüşmesine sebep olmuştur. Turşu yapımında dikkat edilen ince noktalar da bulunur. Çubuk turşusu üreticileri, turşunun suyuna, defne yaprağı eklerler ve kullanılan malzemeler, özütün gıdanın içine daha iyi yerleşebilmesi açısından, iğnelenir. Çubuk turşusunu diğerlerinden daha başarılı kılan, işte bu sağlık ve lezzet bağlamında üreticilerin ince düşünceleridir.

Turşu Suyu Tüketimi Faydalı mıdır?

Turşu suyu, en az turşu kadar faydalı bir gıdadır. Turşu yapımında kullanılması gereken su içerisinde salamura tuz, sirke, limon suyu, sarımsak ve farklı aroma veren bitkiler barındırır. Lakdik asit içeren turşu suyu, mide ülseri, hazımsızlık, gastrit gibi hastalıklara oldukça fayda sağlar. Kişiler, turşuları muhafaza ederken kalan turşu suyunu tüketebilirler. Firmamız hem kısmi miktarda hem de Çubuk turşusu toptan satın almak isteyenler için 24 saat hizmet vermektedir.

 

23 51
© HaSeGa. 2018 tüm hakları saklıdır.