Tel
+90 312 419 05 51/ +90 312 419 05 52
Adres
Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi 8. Blok No: 252 Macunköy Yenimalle/ANKARA
Facebookinstagram

Hakiki Çubuk Turşusu Nereden Satın Alınabilir

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Hakiki Çubuk Turşusu Nereden Satın Alınabilir

Hakiki Çubuk Turşusu Nereden Satın Alınabilir

Hakiki Çubuk Turşusu Nereden Satın Alınabilir? 

Evde hazırlanan turşuların yanı sıra hakiki çubuk turşusu satın alabilmek için de başvurulabilecek yerler vardır. Bundan bir tanesi de Hasega Gıda’dır. Yanıltıcı ve aldatıcı her türlü davranıştan uzak durmayı kendisine ilke edinmiş olan şirketimiz en doğal ürünleri müşterine sunabilmek için uğraşmakta.

Alanında önemli bir yere sahip olan firmamız aracılığıyla Çubuk turşularının yanı sıra satın alınabilecek pek çok doğal ürün vardır. Bunlardan bazıları ise şu şekildedir:

  • Kurutulmuş meyveler,
  • Salamura yaprağı,
  • Salça,
  • Kahvaltılık soslar.

Bu ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilmek ve satın alabilmek için yapılması gereken firmamız ile iletişime geçilmesidir. Firmamız aracılığıyla en güvenilir ve doğal ürünler kolay bir şekilde satın alınabilir.

Çubuk Turşusu Hazırlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Turşu denilince pek çok kişinin aklına Çubuk turşuları geliyor. Bunun da nedeni lezzetinin diğerlerine göre çok daha güzel olmasıdır. Ankara’nın Çubuk ilçesine özgü olan bu turşuları lezzetli yapan bazı noktalar vardır. Bunlara dikkat edilmediği sürece tüm lezzeti ortadan kaybolacaktır.

Turşunun tadının güzel olmasını sağlayan şeylerden bir tanesi sebzelerin seçimi diğeri ise turşu suyunun hazırlanmasıdır. Hakiki çubuk turşuları Çubuk ilçesinde tamamen doğal bir şekilde yetiştirilmiş sebzeler ile yapılır. Turşuların yapımı için organik sebzelerin tercih edilmesi lezzet açısından oldukça önemlidir.

Turşu hazırlamasının en olmazsa olmazlarından bir tanesi iğnelemelerdir. Özellikle salatalık turşularının yapımında iğneleme kesinlikle atlanmaması gereken bir şeydir. İğneleme yapılmadığı takdirde salatalıklar, turşu suyunu içerisine çekmeyecek bundan dolayı da hem lezzetsiz olacak hem de kısa sürede bozulacaklardır.

Bir diğer önemli konu olan turşu suyunun hazırlanması için de dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bazı kişiler turşu suyunu limon ya da sirke ile hazırlıyorsa olsa da pek çok insan ikisini beraber koyarak turşularını yapıyor.

Turşu yapmak zahmetli olabilen bir şeydir. Ayrıca yapımının ardından yiyebilmek için de zamana ihtiyaç vardır. Bunlar ile uğraşmak istemeyen kişiler Hasega Gıda şirketi aracılığıyla turşularını alabilirler. Hakiki çubuk turşusunu müşterilerine sunan firmamız kalite anlayışı ile rakiplerinden farklı bir konumdadır.

 

23 51
© HaSeGa. 2018 tüm hakları saklıdır.