Tel
+90 312 419 05 51/ +90 312 419 05 52
Adres
Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi 8. Blok No: 252 Macunköy Yenimalle/ANKARA
Facebookinstagram

Hazır Çubuk Turşusu İçin Başvurulabilecek Yerler

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Hazır Çubuk Turşusu İçin Başvurulabilecek Yerler

Hazır Çubuk Turşusu İçin Başvurulabilecek Yerler

Hazır Çubuk Turşusu İçin Başvurulabilecek Yerler

Evde turşu yapamayacak kişiler hazır çubuk turşusu alırken bazı şeylere dikkat etmelidir. Piyasada çok fazla çubuk turşusu sattığını söyleyen kişiler var. Ancak bunların birçoğunun sattığı ürünler gerçek çubuk turşuları değildir. Bundan dolayı turşu satın alınacaksa güvenilir bir yerden alınmalıdır.

Gerçek bir çubuk turşusu tüm malzemelerin çubukta özel bir şekilde yetiştirilen sebze ve doğal sirkelerden oluşanlardır. Turşulara lezzetini veren şey de bunlardır. Tüm bunlar göz önüne alınarak yapılmış turşuları tüketmek hem daha lezzetli turşu yenmesini sağlayacak hem de daha sağlıklı olacaktır.

Çubuk turşuların güvenle alınabilmesi için gösterilebilecek adres ise Hasega Gıda’dır. Çevreye karşı sorumluklarını bilen bu doğrultuda üretim yapan firmamız, müşterilerine en sağlıklı ve doğal ürünleri sunabilmek için uğraşmakta. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz ithalat ve ihracat alanında oldukça önemli bir konuma sahiptir.

Çubuk Turşusunun Ülke İçin Önemi

Turşular ülkemizde sofraların en vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Sofraları zenginleştirmek için en çok tercih edilen şey farklı çeşitlerde turşulardır. Çubuk turşuları ülkemiz açısında çok fazla öneme sahiptir. Bu turşuların lezzeti yalnızca Türkiye’de değil dünyada bilinen bir şeydir. Bundan dolayı pek çok farklı ülkeden Çubuk turşuları için yoğun talep var.

Çubuk turşularının bir başka faydası ise bu sektörün Çubuk’taki kadınlara gelir kapısı oluşturmasıdır. Ankara’nın Çubuk ilçesinde yaşayan pek çok kadın geçimini turşuların yapımından sağlamaktadır. Farklı bir istihdam kapısı açan turşu sektörü ülke ekonomisine de katkı sağlıyor.

Farklı Çeşitlerde Çubuk Turşuları Satın Alma

Çubuk turşularının en meşhur olanı salatalık turşularıdır. Ancak bu turşular yalnızca salatalık ile yapılmazlar. Salatalık dışında en çok tercih edilen turşuların başında lahana ve biber turşusu gelir. Farklı çeşitlerdeki turşuların satın alınabilmesi için de yapılması gereken Hasega Gıda ile iletişime geçilmesidir.

Firmamız doğal ve gerçek çubuk turşularını müşterilerine sunuyor. Salatalık, lahana, biber gibi turşuları satın alabilmek için şirketimiz ile iletişime geçilmesi gerekir. İletişim bilgilerimiz de internet sitemizde mevcuttur. Firmamız hazır çubuk turşusu satın alabilmek için pek çok kişinin tercihidir.

 

23 51
© HaSeGa. 2018 tüm hakları saklıdır.