Tel
+90 312 419 05 51/ +90 312 419 05 52
Adres
Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi 8. Blok No: 252 Macunköy Yenimalle/ANKARA
Facebookinstagram

Çubuk Turşusu Almak İstiyorum

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çubuk Turşusu Almak İstiyorum

Çubuk Turşusu Almak İstiyorum

Kaliteli ve Organik Çubuk Turşusu

Çubuk turşusu almak istiyorum diyen herkesi firmamıza beklemekte ve profesyonel, kaliteli ve organik çubuk turşularımız ile tanıştırmayı hedeflemekteyiz. HaSeGa Gıda olarak kurulduğumuz ilk günden beri gıda ithalat ve ihracatı yapmaktayız. Uluslararası düzeyde çalışmakta olan bir gıda firması olarak herkesin temiz ve sağlıklı gıdaya erişimini destekliyoruz. Bu neden ile de organik tarım ile elde edilen çubuk turşularımız başta olmak üzere tüm ürünlerimizin hem ithalatını hem de ihracatını yapmaktayız. Gıdaların üretim aşamasından, yetiştirilmesi ve satışa sunulmasına kadar her bir aşama ile birebir ilgilenen bir firma olarak sürdürülebilir tarımı desteklemekteyiz. Ekolojik dengeyi bozmadan ve müşterilerimize kimyasal maddelerin empoze edildiği gıdaları sunmadan temiz ve titiz bir hizmet vermekteyiz. Sürdürülebilir tarım ve organik gıdanın büyük bir önemi bulunmakta olup firma olarak bu önemin farkındayız ve tüm gıdalarımızda bu ilkeler dahilinde hareket etmekteyiz.

Çubuk Turşusu

Müşteri memnuniyeti son derece önemseyen bir firma olarak aynı zamanda müşterilerimizin sağlıklı gıdalara erişimini de desteklemekteyiz. Kaliteli ürünlerimiz tamamıyla organik olup ekolojik dengeyi bozmadan üretim yapmaktayız. Ekolojik döngünün ne kadar önemli olduğunun farkında olan bir firma olarak müşterilerimize organik tarımdan elde ettiğimiz ürünleri sunmaktayız Müşterilerimizin istek ve dilekleri doğrultunda hareket eden bir firmayız ve müşteri yorumlarını son derece önemsemekteyiz. Çubuk turşularımızın hem ihracatını hem de ithalatını yapmakta olup ulusal ve uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir firmayız. Müşterilerimizin sağlıklı gıdaya ve yöresel lezzetlere ulaşabilirliğinin artması ve yöresel lezzetlerin uluslararası platformda tanıtılmasını son derece önemsemekteyiz. Bu neden ile de yurt içi başta olmak üzere yurt dışında da Hasega Gıda olarak organik tarımdan elde ettiğimiz gıdaların satışını yapmaktayız.

Hasega Gıda

Hasega Gıda olarak uzun zamandır bu alanda faaliyet gösteriyor ve edindiğimiz tecrübeler ışığında müşteri odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hasega Gıda olarak temiz ve sağlıklı gıdaya erişimin artması için çalışmalarımıza vizyon ve misyonumuzu her yıl genişleterek hareket etmekteyiz. Stratejik planlarımız arasında olan yöresel ve organik turşuların yaygınlaştırılmasını hedeflemekteyiz. Çubuk turşusu almak istiyorum diyenleri firmamıza bekliyoruz.

 

 

23 51
© HaSeGa. 2018 tüm hakları saklıdır.